کاشت ناخن به روش ساده

 

فروش و مشاوره لوازم کاشت ناخن

هم اکنون با ما تماس بگیرید:

021-55353756

09024324117

فروش و مشاوره لوازم کاشت ناخن

1- کاشت قالب

در نوع کاشت قالبي كه نوع بی كيفيت و در عين حال آسوده ترين کاشت ناخن مي باشد بايد ناخن ها كمترين تماس را با آب داشته باشند. معمولا کاشت قالب به افرادي كه زمان كمتري براي رسيدگي به ناخن هايشان دارند توصيه مي شود. کاشت قالب به افرادي كه ناخن هاي بسيار پراكنده و متفاوت از هم دارند توصيه نمي شود. چون اين ناخن ها قالبي هستند و بايد تمام ناخن هاي دو دست يك شكل باشند.

2- کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری نوع ديگری از کاشت ناخن مي باشد. در کاشت اوليه تيپ يا همان ناخن مصنوعی از زير ناخن با چسب ناخن چسبانده مي شود و تا اندازه دلخواه كوتاه مي شود. روی ناخن مواد ضد قارچ را مي زنند.

بعد پودر کاشت كه همان مواد دندانپزشكی است روي ناخن زده و در امتداد قالب كار مي كند و بعد از آن سوهان برقی استفاده ميشود. کاشت ناخن پودری بسيار زمان بر است و در هر بار ترميم حدود يك ساعت و نيم زمان مي برد و هر انگشت به صورت مجزا نياز به سوهان كشي برقي دارد. اين کاشت به افرادي كه وقت و حوصله كافي ندارند توصيه نمي شود. اما بهترين نوع کاشت همين نوع کاشت ناخن پودری مي باشد.

فروش و مشاوره لوازم کاشت ناخن

3- کاشت ناخن ژله ای

کاشت ژل تفاوت چنداني با پودري ندارد و تنها تفاوت آن مواد مصرفي در آن است. مواد ژل به صورت آماده خريداري مي شود و بعد از مواد ضد قارچ روي ناخن مي گذارند و ناخن را در دستگاه يووي قرار مي دهند تا خشك شود.

4- کاشت ناخن با فرمر

 

فرمر چیست؟ وسیله ای است با جنس کاغذی که بر روی ناخن شما نصب می شود و به ناخن کار اجازه میدهد مواد را بر روی آن قرار داده و به ناخن شما طرح و شکل جدیدی بدهد. بر روی فرمر ها ابعاد و اندازه های متفاوتی نیز مشخص شده است که باعث میشود تا ناخن کار با توجه به سلیقه شما اندازه ناخن هایتان را به راحتی تعیین کند. در این روش هم از ژل های زیبا و هم از پودر های رنگی مختلف می توان استفاده کرد.

5- کاشت ناخن بیبی بومر

روش کاشت ناخن بیبی بومر، که در بین بانوان خوش سلیقه ایرانی محبوبیت بسیار زیادی دارد. این روش مانند طراحی فرنچ فرانسوی میباشد ولی در بیبی بومر سر سفید ناخن هایتان با بستر ناخن که به رنگ های صورتی یا گلبهی است، ترکیب می شود. از آن جایی که در این نوع خاص از کاشت ناخن، انتهای آن به رنگ خود ناخن تبدیل میشود و باعث میشود با شد ناخن ها، طراحی بیبی بومر ناخن زیبایی خود را از دست نداده و بسیار طبیعی تر به نظر می رسد. نتیجه ای که به دست می آید، از هر نوع  کاشت ناخن دیگری قطعا زیباتر است.

توجه شود که مراحل انجام کاشت بیبی بومر همانند کاشت ناخن پودری میباشد اما در آن از دو رنگ پودر باید استفاده شود و کاشت ناخن بهتر است طوری انجام می شود که بر روی ناخن ها حالت هایلایت به وجود می آید. کاشت ناخن بیبی بومر به نوعی کاشت ناخن هایلایت هم گفته میشود.

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید:

021-55353756

09024324117

 

فروش و مشاوره لوازم کاشت ناخن