روش های پرطرفدار تاتو ابرو

تاتو قدمتی چند هزار ساله دارد. در زمان های قدیم فقط قبیله های خاصی از تتو استفاده می کردند و در اقوام و فرهنگ های مختلف معانی و نشان های مختلفی داشته است که با استفاده از ابزار تاتو نقش هایی را بر روی نقاط مختلف بدن تاتو می کردند، امروزه نیز نقش های مختلفی با رنگ های بسیار متنوع بر روی بدن تاتو می شود. آمارها نشان می دهد که تاتو بیشتر در میان افراد 18 تا 30 سال بسیار طرفدار دارد که هم جنبه درمانی دارد و هم جنبه آرایشی و زیبایی. جنبه درمانی آن به این صورت است که با استفاده از آن می توان جای بخیه، زخم های عمیق و بعضی نواقص مادرزادی را طوری پوشاند که هیچ اثری از آن دیده نشود و جنبه ارایشی و زیبایی تتو نیز در کل جهان مخصوصا در بین خانوم ها بسیار مرسوم شده که با پیشرفت ابزارهای تتو و پیدا کردن جایگاه ویژه ای در مد و زیبایی به دو شاخه دائم و موقت (نیمه دائم) تقسیم بندی شده است. تاتو لب، تاتو خط چشم، تتو بن مژه، تاتو ابرو انواعی از تتو دائم هستنند و به روش های میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و تکنیک های مختلف دیگر که زیر شاخه ای از تتو موقت یا نیمه دائم هستند، انجام می شود. نکات مهمی از سه روش پرطرفدار تاتو ابرو، چشم و لب را در این متن برای شما آماده کرده ایم که می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

تاتو ابرو

تاتو ابرو روشی است که برای زیبایی ابرو به کار برده می شود و می توان با این روش حالت و رنگ ابروها را تغییر داد که این تغییرات با توجه به فرم صورت و سلیقه فرد شکل می گیرد. با انجام تاتو ابرو نواقص ابرو را می توان برطرف کرد، همچنین کسانی که ابروهایشان بر اثر شیمی درمانی از بین رفته است می توانند تاتو ابرو را انجام دهند. تاتو ابرو با دستگاهی که سوزن هایی در آن تعبیه شده به سه روش هاشور، سایه زدن و ترکیبی از این دو، برای آرایش و اضافه کردن رنگدانه ها به ابرو استفاده می شود که همراه کمی درد و خونریزی است. این نکته را باید یاداور شویم که در سال های گذشته هواداران زیادی را به خود جذب کرد، اما امروزه با پیدایش روش های نوین، تاتو ابرو روشی قدیمی است و به دلایل غیرطبیعی بودن، راحت پاک نشدن آن و مضراتی که دارد کمتر کسی از این روش برای زیبایی ابرو هایش استفاده می کند.

باید های تاتو ابرو

استفاده از تاتو ابرو کمی پیچیده و غیرطبیعی است و آرایش صورت شما را از حالت طبیعی خارج می کند و زیبایی های ذاتی چهره شما را از بین می برد. تاتو ابرو را باید در جهت ابروها و همسو با آنها انجام داد. با توجه به نفوذ رنگ در عمق موهای ابرو تکنیک تاتو ابرو از دوام بالایی برخوردار است. امروزه روش های متنوعی برای تاتو ابرو وجود دارد که متدهای مدرن و بروز با کمترین درد و خونریزی در آرایشگاه های معتبر انجام می شود. رنگ تتو هم تأثیر بسیاری در چهره شما خواهد داشت. بهتر است آن را متناسب با آرایش چهره و رنگ طبیعی ابرو خود تعیین کنید تا تاتو ابرو زیبایی را تجربه کنید. پاک کردن تتو دردسرهای خاص خود را دارد و ممکن است عذاب آور هم باشد. پس قبل از انجام تاتو ابرو، درباره نوع، رنگ و همه موارد خود خوب فکر کرده و با آرایشگر خود نیز مشورت کنید.

تاتو خط چشم

تتو چشم که در دو حالت تاتو خط چشم و تتو خط مژه صورت میگیرد یکی از پرطرفدارترین تتوهایی هستند که خانم ها به آن گرایش دارند. خط چشم و خط مژه دو عنصر اصلی تمام آرایش های روزانه بانوان بوده و آنها هر روز باید سختی های فراوانی برای این آرایش داشته باشند بنابراین خانم هایی که بلد نیستند یا وقت کشیدن آن را ندارند می توانند از تاتو خط چشم که یک روش دائم برای زیبایی چشمشان است، استفاده کنند. تزریق رنگ دانه ها به لبه های پلک با دستگاه تتو با سوزن هایی که در آن تعبیه شده است، خط نازکی را پشت مژه ها ایجاد می کند که به آن تاتو خط چشم می گویند و انواع مختلف آن شامل: بن مژه، میکروشیدینگ چشم و خط چشم معمولی است. این نوع تتو خیلی توصیه نمی شود زیرا بیشتر در آرایشگاه ها و بدون تجهیزات پزشکی استریل شده، انجام می شود که عوارض زیادی را در پی دارد از این جهت استفاده از تاتو خط چشم و تتو خط مژه با وجودیکه برای همیشه می تواند شما را از انجام این آرایش راحت کند اما نکات مهمی در اجرای این سبک از تتو وجود دارد که حتماً باید رعایت شود.

باید های تاتو چشم

با توجه به دوام زیاد تاتو خط چشم انتخاب نوع آن بسیار مهم خواهد بود. استفاده از طرح های فانتزی پشیمانی زودرس برای شما به همراه دارد و شما باید دردسر پاک کردن آن را بپذیرید. برای انتخاب نوع تاتو خط چشم به فرم چشم های خود دقت کرده و متناسب با آن اقدام به انجام تتو کنید. مراقبت های قبل و بعد از تاتو خط چشم و خط مژه را جدی بگیرید و حتماً درباره موارد ایمنی با آرایشگر خود صحبت کنید. در موارد خاصی که حساسیت نسبت به مواد تتو دارید آن را با آرایشگر خود در میان بگذارید. هیچ وقت در مورد سلامت خود ریسک نکنید. تاتو خط چشم نباید برای خانم های باردار، افراد زیر 18 سال و افرادی که بیماری های چشمی و پوستی دارند انجام شود.

تاتو لب

تتو لب تکنیکی است که در آن زیبایی و جذابیت به لب های شما بازگردانده می شود. این روش از تتو برای زیبایی، حجیم کردن و شکل دادن به لب ها انجام می گیرد و همه افراد می توانند از این تکنیک استفاده کنند. استفاده از تتو لب در زنانی که به طور ژنتیکی لب های زیبایی ندارند و یا در اثر حوادث دیگر این زیبایی را از دست داده اند، پر کاربرد است. تتو لب به دو روش انجام می شود: روش اول میکروبلیدینگ لب است که رنگ دانه ها وارد غشای میانی پوست لب می شوند و باعث تقارن و حجم دهی لب ها می شوند و روش دوم میکروپیگمنتیشن لب است که رنگ دانه ها به لایه سطحی پوست تزریق می شوند و لب ها را پرتر و خطوط لب را برجسته تر می کند. برای تتو لب قسمت های بیرونی لب را پررنگ تر و قسمت های درونی را کم رنگ تر می کنند تا لب ها حجیم به نظر بیایند. تاتو لب تکنیکی است که در آن زیبایی و جذابیت به لب های شما بازگردانده می شود.

باید های تاتو لب

دقت داشته باشید که تاتو لب پایانی برای آرایش لب نبوده و با این روش تنها زمان لازم برای این آرایش کاهش می یابد. رنگ استفاده برای تاتو لب به رنگ زمینه لب های شما تبدیل خواهد شد؛ بنابراین در انتخاب آن حتماً دقت نمایید. تتو لب جزء مواردی از تتو است که در بازه های زمانی مشخص برای ترمیم مجدد آن باید اقدام کرد. با این روش شما لب های کاملاً متقارن و یکدست خواهید داشت. تاتو لب هیچ بیماری و یا آسیبی برای شما به دنبال نخواهد داشت، اما بیماری هایی مانند تبخال و یا خشکی لب مدت زمان ماندگاری تتو لب را کاهش می دهند.

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید:

021-55353756

09024324117

 

فروش و مشاوره لوازم کاشت ناخن