برای تماس مستقیم بر روی تصویر زیر کلیک کنید

لیکوئید کاشت ناخن چیست؟

لیکوئید محلولی می باشد که پودر کاشت ناخن را در خود حل میکند و ماده مصنوعی ناخن را به وجود می آورد، که با گذاشتن آن روی ناخن، عمل کاشت انجام میشود. سرعت خشک شدن لیکوئید ها با هم متفاوت است، برخی از لیکوئید ها دیر خشک می شوند که به آن ها اصطلاحا لیکوئید های چرب گویند، لیکوئید های دیر خشک مناسب برای کار هنرجویان و تازه کار ها می باشد چرا که فرصت زیادی برای کار با مواد را فراهم میکند. بیشترین مصرف لیکوئید در لیکوئید های با سرعت خشک متوسط دیده می شود. این لیکوئید ها نه آنقدر زود خشک می شوند که فرصت شکل دهی مواد وجود نداشته باشد، نه آنقدر دیر خشک می شوند که سرعت کار را پایین بیاورند. برخی لیکوئید ها نیز زود خشک هستند. این لیکوئید ها به افرادی پیشنهاد میشود که سرعت دست بالایی دارند، استفاده از لیکوئید های زود خشک باعث بالا رفتن محسوس سرعت کار می شود.

لیکوئیدهای کاشت ناخن به دو دسته تقسیم می شوند:

لیکوئیدهای MMA که در دسته لیکوئیدهای متان متیل اکرولیک است و برای دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این لیکوئید به بافت ناخن آسیب می رساند و به همین دلیل برای استفاده در کاشت ناخن توصیه نمی شود. در واقع این لیکوئیدها برای ساخت دندان مصنوعی استفاده می شود و حتی به دلیل موادی که دارد برای ترمیم دندان مورد استفاده قرار نمی گیرد.

عوارض لیکوئید MMA

آسیب به بافت ناخن، سوزش پوست و چشم، ایجاد لک و قارچ پوستی، ایجاد قارچ ناخن، از بین بردن صدف ناخن و زرد رنگ شدن کاشت

لیکوئیدهای EMA

که این لیکوئیدهای برای کار در صنعت زیبایی تولید شده اند و مخصوص کاشت ناخن هستند. دارای اتیل متا اکریلیت می باشد و سازگار با بافت ناخن می باشد. لیکوئید EMA دارای تاییدیه FDA آمریکا است. لیکوئید های مخصوص کاشت ناخن رنگی بنفش با تناژ یاسی دارند و باعث میشود که کاشت به مرور زمان تغییر رنگ نداده و زرد نشود. بوی زیاد و نسبتا تند لیکوئید کاملا طبیعی می باشد و دلیل بر خراب بودن آن نیست. برای کاشت پودر با لیکوئید حتما باید از قلم با الیاف طبیعی استفاده کرد چرا که در صورت استفاده از قلم با الیاف مصنوعی، مواد بین موهای مصنوعی گیر کرده و باعث از بین رفتن قلم شما میشود. لازم به ذکر است که هنگام کار با لیکوئید استفاده از ماسک تنفسی و دستکش الزامی می باشد زیرا لیکوئید ماده ای بسیار قوی بوده و وارد شدن ذرات معلق شیمیایی آن روزانه به ریه شما آسیب میزند. عدم استفاده از دستکش هنگام کار و تماس لیکوئید به صورت مکرر با پوست شما می تواند آسیب های جبران ناپذیری به پوست شما وارد کند

هم اکنون با ما تماس بگیرید:

021-55353756

09024324117

 

فروش و مشاوره لوازم کاشت ناخن